en-USsv-SEnb-NOda-DKet-EElt-LTfi-FI

Kilmės istorija

Dar 1886 metais anglas Henry I C Lovegrove įkūrė įmonę, kuri vėliau ir tapo dabartine Nevotex. Įmonė buvo įkurta Norra Målen miestelyje netoli Švedijos miestelio Nässjö, kuriame dabar ir yra įsikūręs pagrindinis Nevotex biuras, ir vykdė vatos produktų, skirtų ligoninėms bei baldų pramonei, gamybą.

Norra Målen miestelis buvo pasirinktas ne atsitiktinai. Šalia šio miestelio buvo viena didžiausių geležinkelio sankryžų Švedijoje, o tai suteikė galimybę greitai pristatyti įmonės produkciją savo klientams, kurios daugiausiai buvo parduota būtent baldų gamintojams.

Po dvylikos metų, 1898-aisiais, gamyklą į savo rankas perėmė Albert Fritz, kuris 1904 metais įmonę reorganizavo į akcinę bendrovę. 1968 metais įmonei buvo suteiktas pavadinimas Nevotex.

Baldų gamintojų dėmesys, baldinių medžiagų poreikis ir paklausa pakeitė įmonės požiūrį. Įmonė pradėjo plėtoti naują verslo kryptį – prekybą medžiagomis, skirtomis baldų gamybos pramonei.

Metams bėgant originali vatos produktų gamyba mažėjo, kol galiausiai 1970 metais buvo visai sustabdyta, ir Nevotex startavo kaip didmeninės prekybos baldinėmis medžiagomis įmonė.

Laikui bėgant mes užaugome nuo mažos įmonės su keletu darbuotojų iki tarptautinės organizacijos, turinčios savo dukterines įmones Norvegijoje, Danijoje, Suomija, Estijoje bei Lietuvoje. Šiuo metu organizacijoje dirba apie 100 darbuotojų.


Pastaraisiais metais mes dėjome dideles pastangas kurdami bei populiarindami savo prekinius ženklus United Fabrics ir United Leather. Mes sukūrėme daug naujų verslo ryšių su kompetetingais tiekėjais, kurie taip pat prisidėjo ir prie naujų klientų bei naujų rinkos segmentų suradimo.

Mes labai didžiuojamės savo plėtra ir manome, jog šiandien esame vieni iš lyderiaujančių rinkos dalyvių!