en-USsv-SEnb-NOda-DKet-EElt-LTfi-FI

Nevotex United Leather yra mūsų prekinis ženklas pristatantis natūralios bei dirbtinės odos asortimentą, kurį mes nuolat atnaujiname atsižvelgdami į dizaino madų tendencijas. Šioje srityje mes esame ekspertai ir galime pasiūlyti platų produktų spektrą iš žinomiausių pasaulio odos gamintojų. Išskirtinė odos kokybė padės optimizuoti Jūsų išlaidas kuriant rafinuotus odos gaminius.

 

United Leather

Vienas iš mūsų partnerių yra italų gamintojas Gruppo Mastrotto – tikras baldinės odos gamybos profesionalas. Tai suteikia Jums plačias natūralios odos pasirinkimo galimybes iš skirtingų tekstūrų, spalvų bei specialios paskirties odų Jūsų projekto įgyvendinimui. United Leather kolekcija pristato daugiau nei 400 spalvų bei atspalvių odas, todėl mūsų asortimente rasite tai, ko Jums reikia. Jei Jus domina dar daugiau pasirinkimo galimybių, drąsiai kreipkitės pas mus dėl pageidaujamos odos pavyzdžių. Visas mūsų odos asortimentas buvo suformuotas atsižvelgiant į aplinkos tausojimo bei socialinę atsakomybę. Taigi, Jūs visuoment galite būti tikri, jog mūsų produktai yra patvarūs. Be to, mūsų asortimente yra platus spektras be ftalatų pagamintos dirbtinės odos, kuri yra ne tik funkcionali, bet ir nekenksminga aplinkai.

nike helsinki michael kors laukut michael kors lompakko ralph lauren helsinki nike suomi new balance suomi polo ralph lauren outlet ray ban suomi ray ban aurinkolasit new balance kengät uggs sko nike sko polo ralph lauren dame oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg parajumpers salg