en-USsv-SEnb-NOda-DKet-EElt-LTfi-FI

Siuvykla Narvoje

Nevotex siuvykla Narvoje yra moderniausiais technologiniais įrengimais aprūpinta įmonė. Mes turime patirties ir įrangos pagaminti net sudėtingiausius produktus iš audinių, natūralios ir dirbtinės odos bei tentinių medžiagų. Viena iš naujausių mūsų investicijų - įsigyta kompiuterizuota sukirpimo mašina, kurios pagalba dar labiau sutrumpėjo užsakymų įvykdymo terminai. Mūsų specialios siuvimo mašinos leidžia tiksliai ir lanksčiai susiūti net sudėtingiausias detales. Siuvyklos patalpos apima daugiau nei 4000 m² ploto ir joje dirba virš 50 profesionalių specialistų.

 

Svajonių siuvykla. Štai taip mes vadiname savo siuvimo įmonę įsikūrusią Narvos mieste, Estijoje, kurioje įgyvendiname Jūsų idėjas, prisiimdami atsakomybę už sprendimus priimtus produkto gamybos proceso metu. Aukščiausia kokybė ir produkcijos pristatymo užtikrinimas yra mūsų prekinis ženklas. Narvos miesto pasirinkimas nėra atsitiktinis: šis regionas turi gilias tekstilės pramonės tradicijas, todėl Jūs galite būti tikri, jog mūsų darbuotojai yra patyrę bei kvalifikuoti. Žmonių kruopštumas ir meistriškumas - savybės, kurių mes ir mūsų klientai pageidauja. Geografinė įmonės vieta yra šalia Skandinavijos bei kontinentinės Europos rinkų. Siuvykla yra dukterinė Nevotex įmonė, valdoma Švedijos vadybos principais, priklauso Nevotex įmonių grupei.

Leiskite mums tapti Jūsų kūrybiniu partneriu
Naudokitės mūsų kompetencija ir sugebėjimais reguliai arba imdamiesi didelių projektų įgyvendinimo. Mes priimame užsakymus ne tik iš baldų pramonės, bet ir laivų, kemperių bei automobilių gamintojų. Be to, mes turime sukaupę didelę patirtį pagalbinių detalių siuvimo srityje ir mes mėgaujamės galėdami padėti interjero dizaineriams bei profesionaliems baldininkams užbaigti jų projektus, tokius kaip konceptualūs viešbučių ar restoranų dizainai. Mes teikiame visų medžiagų sukirpimo ir siuvimo paslaugas: audinių, tentinių medžiagų bei įvairių tekstūrų dirbtinės ir natūralios odos.

Glaudus dialogas
Norėdami tapti mūsų klientu, susisiekite su mumis. Mūsų Nevotex projektų komanda Švedijoje atsižvelgdama į Jūsų pageidavimus parengs pasiūlymą ir palaikys nuolatinį ryšį bei garantuos aukštą komunikacijos kokybę visu projekto įgyvendinimo laikotarpiu. Mes garsėjame savo trumpais gamybos terminais, produkcijos pristatymo užtikrinimu, aiškia informacija ir neabejotinai aukščiausia kokybe.