en-USsv-SEnb-NOda-DKet-EElt-LTfi-FI
  • MES DALINAMĖS JŪSŲ AISTRA!

    Sveiki atvykę į Nevotex.KAI KURIE DALYKAI SU AMŽIUMI TAMPA TIK GRAŽESNI

Nevotex yra ne tik pirmaujanti didmeninės prekybos audiniais, oda bei kitomis medžiagomis, skirtomis baldų gamybos pramonei bei įvairaus interjero dizainui, įmonė Skandinavijoje. Mes taip pat esame ir vieni iš seniausiųjų, be to, manome, - ir vieni iš patikimiausiųjų. Viskas prasidėjo dar 1886 metais, kai Henry I C Lovegrove įkūrė vatos produktų gamyklą Švedijos miestelyje Nässjö. Netgi tuomet daugelis baldų gamybos įmonių įvertino mūsų produkciją bei pristatė savo klientams kaip kokybišką ir patikimą produktą. Laikui bėgant įmonės veikla plėtėsi kol galiausiai transformavosi į didmeninės prekybos verslą.

SKANDINAVIJA IR BALTIJOS ŠALYS

Metai iš metų mes pristatome naujus, įkvepiančius bei aplinkai draugiškus produktus, kurie skatina mūsų klientų kūrybiškumą, tobulina jų meistriškumą bei palengvina pramoninę baldų gamybą. Mes niekada nesėdime ant laurų – mes nuolat ieškome naujų asortimento produktų, koja kojon žengdami kartu su naujausiomis dizaino ir medžiagų mados tendencijomis. Kartu su siuvykla Estijoje bei prekybos įmonėmis Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomija, Estijoje bei Lietuvoje, esame beveik 100 kvalifikuotų žmonių komanda, degančia aistra dizainui, spalvoms bei tekstūroms.

2018 m. birželio 7 d.

Asmens duomenų tvarkymas

Nauja asmens duomenų tvarka įsigaliojo, nuo 2018 m. gegužės 25 d., kai įsigalios Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. 

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas yra atnaujinta PuL - Švedijos Asmens duomenų įstatymo – versija.
Duomenų tvarkymas taikomas kiekvienam asmeniui, bet kokiu būdu pateikiančiam asmens duomenis.

Čia galite sužinoti daugiau apie mūsų tvarkymą

 


ASORTIMENTO NAUJIENOS

 

MŪSŲ PREKINIAI ŽENKLAINevotex United Fabrics yra mūsų prekinis ženklas pristatantis platų interjero tekstilės audinių asortimentą, kurį mes nuolat atnaujiname bendradarbiaudami su pirmaujančiomis pasaulio audimo gamyklomis. Nevotex yra nepriklausomas rinkos žaidėjas, galintis laisvai pasirinkti, su kokiais tiekėjais dirbti, ir mūsų platus bei įvairus tekstilės asortimentas aiškiai tai atspindi.


Daugiau apie United Fabrics


Nevotex United Leather yra mūsų prekinis ženklas pristatantis natūralios bei dirbtinės odos asortimentą, kurį mes nuolat atnaujiname atsižvelgdami į dizaino madų tendencijas. Šioje srityje mes esame ekspertai ir galime pasiūlyti platų produktų spektrą iš žinomiausių pasaulio odos gamintojų. Išskirtinė odos kokybė padės optimizuoti Jūsų išlaidas kuriant rafinuotus odos gaminius.


Daugiau apie United Leather
SVEIKI ATVYKĘ Į NEVOTEX

Produktų katalogas 2019-2020

Naujas 2019-2020 metų produktų katalogas švedų kalba, kurį sudaro 241 puslapiai su mūsų produktais skirtais Jums ir Jūsų verslui. Spauskite žemiau norėdami peržiūrėti katalogą.Produktų paieška

Čia Jūs galite vykdyti norimo produkto paiešką visame mūsų produktų asortimente. Spauskite žemiau norėdami ieškoti mūsų produktų.
Salonas Studio B3

Kviečiame apsilankyti mūsų salone Stokholme adresu Barnhusgatan 3. Darbo valandos nuo 9:00 iki 16:30 darbo dienomis. Sveiki atvykę įkvėpimui!Interjerai su Nevotex