BALDŲ APMUŠALAI

KATEGATO GIMNAZIJA

BALDŲ APMUŠALAI, SUTEIKIANTYS GYVUMO PRESTIŽINIAM HALANDO PROJEKTUI

Naujoji Kategato gimnazija Halmstade yra vienas didžiausių projektų dabartinėje miesto istorijoje. Jo galutinė kaina viršijo pusę milijardo Švedijos kronų. Kuriant aktų salės interjerą pasirinkti „Nevotex“ Lido baldų apmušalai, atitinkantys visus spalvos, formos ir kokybės reikalavimus.

 

Kategato gimnazijos aktų salė atidaryta 2020 m. rugpjūčio mėn. Talpinanti beveik 500 žmonių, ši salė yra svarbiausias didžiulio projekto, kuris bus užbaigtas 2021 m., akcentas. Salė bus naudojama priimant mokyklos svečius, rengiant tiesiogines transliacijas, tolesnio mokymo tikslais ir beveik 1 500 mokyklos mokinių užklasinei veiklai. Gimnazijos direktorius Rikard Sjödahl pažymi, kad mokykla atitinka ateities poreikius.
 
– Aktų salė iš tikrųjų labai graži ir kokybiškai įrengta, pradedant projektu ir technologija, ir baigiant medžiagomis ir spalvomis. Labai patogios kėdės. Patvarūs apmušalai (tai labai svarbu). Kėdės ne tik atitinka visus viešosioms patalpoms taikomus darbo aplinkos, priešgaisrinės apsaugos ir patvarumo reikalavimus, bet ir yra patogios, o apmušalų spalva labai graži. Kartu su kitomis interjero detalėmis jos sukuria tikrą spalvų žaismą.

ATEITIES SPALVOS IR FORMOS

Rikard Sjödahl mielai dirba aktų salėje, greta esančiose auditorijose arba atvirose mokyklos erdvėse. Jis nori būti pasiekiamas pamokų metu, o naujose patalpose tokia galimybė nesunkiai įgyvendinama. Pastaruosius trejus metus jam teko nuolat rūpintis Kategato projektu. Jis nori ypač pabrėžti glaudų bendradarbiavimą ir kontaktus su tiekėjais.
 
– Viskas vyko itin sklandžiai, ypatingai atsižvelgiant į projekto apimtį. Iš to tikrai turime ko pasimokyti, – konstatuoja Rikard Sjödahl.

Įgyvendinant Kategato projektą „Nevotex“ dirbo su baldų gamybos įmone „Balzar Beskow“, turinčia daug patirties viešųjų erdvių dizaino ir interjero srityje. Aktų salė Halmstade yra tik vienas iš daugelio projektų, kurį bendrai įgyvendina dvi šeimos įmonės, atliekančios darbus vietoje, tačiau veikiančios pasaulinėje rinkoje, turinčios ilgametės tvirtos patirties Švedijos interjero ir dizaino srityse.

– Kai tik galiu, bendradarbiaudamas su architektais rekomenduoju „Nevotex“. Tai itin patikimas tiekėjas, galintis pasiūlyti platų geros kokybės produktų asortimentą už gerą kainą, – teigia Thomas Pettersson, „Balzar Beskow“ padalinio vadovas.

SPAUDŽIANT LAIKUI LABAI SVARBU PATIKIMI TIEKĖJAI

Thomas Pettersson pažymi, kad kiekvienas projektas unikalus. Baldai projektuojami konkrečiai erdvei, o trumpas gamybos laikas yra įprastas dalykas. Tačiau kai dirbama spaudžiant laikui, svarbu, kad nešlubuotų tiekimas, o šioje srityje „Nevotex“ tikrai yra patikimas partneris. Jis tiekia ir apmušalų medžiagas.

– „Nevotex“ turi pakankamai prekių sandėliuose, todėl tiekimo grafikas niekada nebuvo pažeistas. Stengiamės dirbti su jais, kai tik galime, – teigia Thomas Pettersson.

„Balzar Beskow“ gamina tiek pavienius baldus, tiek siūlo viso interjero sprendimus. Apmušalų kainos įvairiose įmonėse labai skiriasi, o perkant didelius kiekius kainos skirtumas gali sudaryti šimtus tūkstančių kronų. Šiuo konkrečiu atveju 580 naujojoje aktų salėje ir gretimose auditorijose esančių kėdžių pasirinkome Lido apmušalus. Išnagrinėję kelių tiekėjų pasiūlymus nusprendėme, kad „Nevotex“ audiniai geriausiai atitinka aukštus kokybės ir kainos santykio reikalavimus ir kad šis tiekėjas gali pasiūlyti architekto pageidaujamą spalvų gamą ir audinio ypatybes.

– „Nevotex“ baldų apmušalų kolekcija pasižymi labai gražių ir lengvai panaudojamų spalvų palete, o galutinis rezultatas atitiko mūsų lūkesčius, – pabrėžė Henrik Geijer, Halmstado įmonės „Fredblad Arkitekter“ darbuotojas.

UŽSAKOVAS: Balzar Beskow
OBJEKTAS: Kattegattgymnasiet
APMUŠALAI: Baldų audinys Lido 32 Turquise
„Lido yra vieni iš populiariausių mūsų baldinių audinių apmušalų. Jie naudojami tiek pavieniams baldams, tiek visam interjerui ir dizainui. Tai patvarūs ir lengvai apdirbami baldiniai audiniai. Kolekcijoje 89 spalvos. Aukšta kokybė už gerą kainą.“

FREDRIK TARENIUS

„Nevotex“ pardavimų vadybininkas