DIRBTINĖ ODA

SKÄRGÅRDSTUNNAN

ELEGANTIŠKA MAUDYKLŲ-KUBILŲ APSAUGA

Įmonės „Skärgårdstunnan“ siūlomos malkomis šildomos maudyklos-kubilai suteiks jums klasikinę maudymosi patirtį, kur modernus komfortas derinamas su skandinaviškais dizaino elementais. Kubilai gaminami iš kruopščiai atrinktų patvarių ir lengvai prižiūrimų medžiagų, jais prekiaujama 13 valstybių. Izoliacinis dangtis, atliekantis ir praktinę, ir estetinę funkcijas, gaminamas „Nevotex“.
– Dangtis yra svarbus elementas, ir dauguma klientų jį įsigyja kaip priedą. Visų pirma jis apsaugo kubilą ir vandenį nuo šiukšlių ir purvo, tačiau taip pat leidžia vandeniui greičiau sušilti ir ilgiau neatvėsti, – pasakoja įmonės „Skärgårdstunnan“ projektų vadovas Eric Söder.

 

PRABANGOS POJŪTIS KIEKVIENOJE DETALĖJE

Kadangi kubilai visus metus laikomi lauke, jie turi būti atsparūs visokioms oro sąlygoms. Todėl visos detalės (savaime suprantama, ir dangtis) turi būti atsparios karščiui, šalčiui, saulės spinduliams ir drėgmei. O kadangi įmonė „Skärgårdstunnan“ nori suteikti bendrą įspūdį ir prabangos pojūtį, ypač svarbu, kad visos detalės būtų kokybiškos ir tinkamai išreikštos formos.

VADOVAUJA VISAM GAMYBOS PROCESUI

Dangtis aptrauktas dirbtine oda, specialiai atrinkta įmonei „Skärgårdstunnan“. „Nevotex“ atsako už visą gamybos procesą, įskaitant medžiagų pirkimą, sukirpimą, siuvimą ir surinkimą. Kadangi užbaigto gaminio kokybės reikalavimai aukšti, reikia įveikti nemažai techninių gamybos iššūkių.
– Šią medžiagą siūti sunku, todėl reikia ne tik galingų siuvimo mašinų, bet ir specialios kompetencijos darbuotojų, – pasakoja Markus Malmén, „Nevotex“ prekybos vadybininkas.

 

LAIKU PRISTATO KOKYBIŠKUS GAMINIUS

Praėjus kiek daugiau kaip dešimtmečiui nuo įmonės „Skärgårdstunnan“ veiklos pradžios jos gaminiai parduodami trylikoje Europos valstybių, o pardavimo kreivė jau keletą metų kyla aukštyn. 2020 metais parduota žymiai daugiau gaminių, o tai turėjo poveikio ir „Nevotex“ darbui.
– Jau seniai glaudžiai bendradarbiaujame, ir „Nevotex“ tikrai deda visas pastangas, kad pritaikytų gamybą ir patenkintų mūsų poreikius. Visada žinome, kad laiku gausime kokybišką produktą, taip pat žinome, kad jie turi žinių ir dirba lanksčiai. Tai mums padeda išlaikyti teigiamas tendencijas ir plėsti savo asortimentą, – teigia Eric Söder.

 

UŽSAKOVAS: Skärgårdstunnan
APMUŠALAI: Florida – Dirbtinė oda
„„Nevotex“ tikrai deda visas pastangas, kad pritaikytų gamybą ir patenkintų mūsų poreikius.“

ERIC SÖDER

įmonės „Skärgårdstunnan“ projektų vadovas