DIZANIO TEKSTILÉ

UNIKALUS BENDRADARBIAVIMAS KURIA NAUJĄ PRODUKTŲ SRITĮ

Turėjome privilegiją dalyvauti unikaliame projekte, kuriame Lisa Larson meninė išraiška susitinka su kokybiškais audiniais. Labai gerbdami unikalų Lisa Larson dizainą, pristatome visiškai unikalią kolekciją su audiniais, skirtais metrais tiek baldams, tiek užuolaidoms, taip pat pagalvėlių užvalkalus su trimis motyvais: Liūtas Liūtas, Zebras zebras ir Mikey katinas.

NUO MENO ANT KERAMIKOS IKI MENO ANT TEKSTILĖS IR PAGALVIŲ

GARSūS MENO KūRINIAI AUDINIAIS ĮKVĖPŠK NAUJĄ GYVENIMĄ

Po daugiau nei 60 pripažintos keramikės metų Lisos Larson fantastiškos gyvūnų figūros yra gerai žinomos toli už Švedijos sienų. Labai gerbdami jos unikalų dizainą ir didžiuodamiesi tęsdami palikimą, su nekantrumu laukiame šio pristatymo ir mūsų naujos produktų srities.

Lisa Larson, žinoma, aktyviai dalyvavo projekte ir labai kruopščiai rinko audinius. Kartu su Lisa Larson „Nevotex“ pasirinko šias figūras vien todėl, kad jos mums labai prie širdies. Tai visiškai unikali kolekcija su audiniais tiek baldams, tiek užuolaidoms, taip pat pagalvių užvalkalais su trimis iš pradžių išleistais motyvais: Liūtas liūtas, Zebra zebras ir Mikey katinas.

AUDINIAI IR CUSION DANGALAI PASIRAŠO LISA LARSON

 

DIZAINUOTA TEKSTILĖ

Kuddarna är tillverkade av ett tyget Moa (Ökotex-certifierad) som vävs i Italien. Trycket är gjort i Sverige av det svenska tryckeriet Stallaholm. Kuddfodralen sys av vår egna sömnadsproduktion i Nässjö. Metervaran är tryckt på tyget Caleido, bestående av linne och bomull. Textilien vävs på samma väveri som kuddfordralen, trycks av Stallaholm och är även det Ökotex-certifierat. Metervaran finns valbar i hela 16 olika mönsterbilder.

Pagalvės pagamintos iš Moa audinio (sertifikuotas Ökotex) ir austos Italijoje. Spauda gaminama Švedijoje, Švedijos spaustuvėje Stallaholm. Pagalvėlių užvalkalus siuva mūsų pačių siuvimo įmonė Nässjö mieste. Spausdinti audiniai marginti ant lino ir medvilnės audinio, vadinamo Caleido. Ši tekstilė yra austa tame pačiame audimo fabrike kaip ir užvalkalai, spausdinta Stallaholm ir taip pat turi Ökotex sertifikatą. Šiuos margintus audinius galima pasirinkti 16 skirtingų raštų vaizdų.

Liūto pagalvė ir zebra pagalvė yra 40 x 40 cm ir 50 x 50 cm dydžių su baltu arba smėlio dugnu. Kačiukas Mikey yra 60 x 40 cm tų pačių spalvų.

ŽYMIEJI LISA LARSON DARBAI SPAUSDINTI ANT AUDINIO

Didžiuodamiesi galėdami perduoti palikimą, pristatome pagalvių užvalkalų ir margintų audinių kolekciją su mylimais Lisa Larson motyvais. Kaip ir Lisa pagarba puikių medžiagų galimybėms, mes pasirinkome labai aukštos kokybės tekstilę. „Öko-tex“ sertifikuoti audiniai, spausdinami ir siuvami Švedijoje, liūtas Leo, zebras Zebras ir katė Mikey atranda naujus kontekstus.

Mane visada žavėjo audiniai. Tai panašu į glazūros pasirinkimą, kai matau gražų audinį, galvoju, kad jis gali tilpti čia ir ten, o šiame projekte ypač įkvepia audinių kokybė.

Lisa Larson

Keramikas