Mūsų ekspertai ir projektų vadovai padės jums pasirinkti medžiagas, priderinti formą, sukirpti ir galiausiai gauti gatavą produktą. Mes užtikriname kokybę viso projekto metu, todėl įgijome itin patikimo tiekėjo reputaciją, užsakymus vykdome greitai ir teikiame aiškią informaciją.

Nuo 1886

„Nevotex“ 1886 m. įkūrė anglas Henry I. C. Levegrove, tuomet įmonė vadinosi „Nässjö Vaddfabrik“. Po 12 metų ją perėmė Albert Fritz, ir iki šių dienų įmonė priklauso jo šeimos palikuonims. Henry ir Albert padėjo pagrindus tai kompetencijai ir kokybei, kuri ir šiandien kaip raudona gija atsispindi mūsų medžiagose ir produktuose. Pavadinimas „Nevotex“ įmonei buvo suteiktas 1968 m., ir šiandien tai yra tarptautinis koncernas, užsiimantis prekyba, tiekimu ir gamyba.


Vertybės:

Profesionalumas, naujovės ir atsidavimas. Tai vertybės, atspindinčios mūsų veiklą ir įmonės kultūrą. „Nevotex“ visada siekia užtikrinti geriausią servisą, laikytis susitarimų ir patenkinti klientų lūkesčius.

To siekiame ieškodami veiksmingų ir tinkamą kokybę užtikrinančių sprendimų bei maksimalios naudos, užtikrindami gerus santykius su klientais, tiekėjais ir verslo partneriais, ieškodami aplinkai nekenkiančių sprendimų, sekdami ekonominio ir socialinio tvarumo, domėdamiesi naujovėmis, būdami kūrybingi ir nuolat ieškodami tobulinimo galimybių, imdamiesi iniciatyvos taikyti naujus metodus ir būdus, teikiančius naudos klientams, tiekėjams ir verslo partneriams.


Veikla:

Nesšės miestelyje Smolando aukštumose sutelktas „Nevotex“ veiklos branduolys. Čia įsikūrusi mūsų pagrindinė būstinė ir sandėlis, kuriame rasite tūkstančius medžiagų, paruoštos odos, audinių, įrankių ir priedų. Iš čia kasdien siunčiame užsakytas medžiagas baldų gamintojams, dizaineriams ir klientams visame pasaulyje. Nesšėje taip pat įsikūręs mūsų didysis salonas, kur galima iš arčiau susipažinti su kolekcijomis ir produktais.


Försäljningschef Fredrik, Nevotex

KONTAKTAI

Norite daugiau sužinoti apie „Nevotex“?

Susisiekite su mumis ir mes jums išsamiau paaiškinsime apie savo asortimentą ir pasiūlymus.

Susisiekite su mumis