DARNOS ASPEKTAS: VITORIA

Mes „Nevotex“, pradėjome dirbti su nedidele, šeimai priklausančia odos raugykla, nusprendusia sukurti kokybišką odą, kuri gamybos procese kuo mažiau paveiktų mus supančią aplinką. Kalbame apie tai, kad visas procesas būtų kuo tvaresnis. Visa odos žaliava yra perkama iš vietinių skerdyklų, vadinasi, visos odos yra Europietiškos kilmės iš kruopščiai atrinktų tiekėjų bei gabenamos nedideliais atstumais. Neapdorotos odos yra be įbrėžimų ar gyvūno nudeginimo žymių. Tai yra puiki žaliava odai kurią mes vadiname alyvmedžių lapų ekstrakte rauginta oda.
Vitoria odos natūralaus rauginimo proceso veiklioji medžiaga yra alyvmedžių lapai. Lapai yra surenkami iš vietoje auginamų alyvmedžių ir sumalami iki miltelių, kurie ir naudojami rauginimo procese. Šios odos gamybos procese nenaudojamas chromas ar kiti metalai, galintys neigiamai paveikti gamtą. Pati odos gamykla turi savo vandens valymo įrenginius, ko pasekoje visas išleidžiamas į nuotekas ar gruntą vanduo yra išvalomas. Daugiau kaip pusė gamyboje sunaudojamos elektros energijos įmonėje pasigamina saulės energijos pagalba. Mūsų tikslas – pasiekti 100 % saulės energijos panaudojimą gamybos procese.
Uosdami odą galite pajusti alyvuogių kvapą, kuris yra natūralaus rauginimo proceso alyvuogių lapų ekstrakte rezultatas. Ar gali būti natūralesnis ir autentiškesnis pojūtis nei tai? Mūsų alyvmedžių lapų ekstrakte rauginta oda yra trijų skirtingų selekcijų, ir visos vos pagaminamos „žaliojo“ proceso būdu. Vitoria oda yra aukščiausios kokybės anilino oda, minkšta ir elastinga, sukurianti iškirtinio komforto pojūtį.
 
Mums, Nevotex, yra svarbu būti dalimi ir prisidėti prie to, kaip galime sumažinti parduodamų produktų poveikį aplinkai. Jūs galite prisidėti pasirinkdami Vitoriją odą savo baldams ar projektams. Jei norite daugiau sužinoti apie šios odos specifikaciją ir pamatyti skirtingas kolekcijos spalvas.
Paspauskite čia.